Randevu Al

Motive

2011 yılında İzmir’de, Aile ve Sosyal Politikalar Bakanlığı ruhsatı ile kurulan Motive Psikolojik Hizmetler, bireylere, kurumlara ve ruh sağlığı uzmanlarına yönelik hizmetler sunmaktadır. 

Motive, Yetişkin Psikolojik DanışmanlığıÇift ve Evlilik DanışmanlığıÇocuk ve Ergen Psikolojik DanışmanlığıKurumsal DanışmanlıkPsikolojik Ölçme DeğerlendirmeEğitim ve Seminer Hizmetleri alanlarında hizmet sunmaktadır. 


Motive, uzman kadrosu ile İzmir'de psikolog ve psikolojik hizmetlere yönelik bakış açısını kökten değiştirmeyi hedeflemektedir. Ekibimiz, Aile ve Çift Terapisi, Bilişsel Davranışçı Terapi, Çözüm Odaklı Kısa Süreli Terapi ve Oyun Terapisi gibi alanlarda yoğun eğitimlerden geçmiş psikologlardan oluşmaktadır. Ekibimiz, alanında söz sahibi yerli ve yabancı uzmanlardan aldıkları eğitimler ile sürekli olarak kendini yenilemeye ve İzmir'de yenilikçi psikolojik hizmetler sunmaya devam etmektedir. 

Misyonumuz

Amacımız sadece “ruhsal rahatsızlığı” olan kişiler için değil; ihtiyacı olan her birey, aile ve kurum için ulaşılabilir, uygun maliyetli ve kaliteli psikolojik hizmet sunmaktır.

İzmir'de psikolog ve psikolojik destek denildiğinde akla gelen ilk kurum olmak başlıca hedeflerimiz arasındadır. 

Ayrıca, İzmir ve çevresinde psikolog, psikolojik danışman, psikiyatrist ve diğer tüm ruh sağlığı uzmanlarına yönelik eğitimler anlamında da lider kurum olmaktır.  

Vizyonumuz

Motive, kuruluşundan itibaren psikolojik hizmetleri, “özel muayenehane” veya klinik hizmetinden çok, kurumsal bir yapıda sunulan profesyonel hizmetler olarak görmüştür. Bu sebeple sürekli kendini geliştiren, hizmet yelpazesini ve kullanılan teknikler havuzunu sürekli arttıran bir kurum olarak yapılanmıştır.

Değerlerimiz

  • Bilimsellik

Motive, sadece bilimselliği kanıtlanmış yöntemleri kullanır. Bilimselliği tartışmalı yöntemler, popüler bile olsalar, Motive’nin yöntem havuzunda yer alamazlar.

  • Mesleki Etik

Psikoloji bilimi, oldukça hassas olan insan psikolojisi ile uğraştığından, etik ilkelere bağlılık hem danışanlarımızın hem de uzmanlarımızın ruh sağlıklarını korumak açısından vazgeçilmez bir ilkedir.

  • Gizlilik

Motive’de danışanlarımızın gizliliğini korumak için özel çaba sarf ederiz. Adli durumlar, intihar riski veya başkasına zarar verme durumları dışında, danışanımızın izni olmadan hiçbir bilgi, hiçbir amaç ile bir başkasıyla paylaşılmaz.

  • İnsancıllık (Hümanizm)

Yaptığımız işin sadece bir ticaret olmadığını ve insani yanının ağırlığını asla unutmayız.